do kasy suma: 0,00 zł
O firmie

Jesteśmy młodymi rodzicami, którzy pragną, by świat stał się lepszy.

Nawet poprzez wybór przedmiotów codziennego użytku, możemy pomóc w dbaniu o nasza Planetę.

To Ty wybierasz, czy używasz plastikowej szczotki do włosów, która za kilka lat będzie powoli rozkładać się na wysypisku, czy wybierzesz np. ekologiczną drewnianą szczotkę z włosiem dzika.

Dodatkowo, jeśli stosujemy się do zaleceń naszych dentystów, powinniśmy wymieniać szczoteczki do zębów przynajmniej raz na trzy miesiące. Oznacza to, że każdego roku wyrzucamy 4 plastikowe szczoteczki do zębów na wysypisko, ponieważ nie są one poddawane recyklingowi. To 40 szczoteczek do zębów na dekadę. Powiedzmy, że średni wiek, w którym żyjemy w Polsce, wynosi 75. To około 300 plastikowych szczoteczek do zębów, a następnie razy 38 milionów. Czujesz mdłości, nie tylko dlatego, że matematyka sprawia Ci ból? 

Podobnie sprawa się przedstawia, jeśli chodzi o peelingi, które stosujesz pod prysznicem i trafiają do ścieków. A wystarczy spróbować ekologicznego szczotkowania ciała na sucho. Obiecujemy Ci, że Twoja skóra dzięki 3 minutom dziennie poświęconych na ten zabieg, będzie niesamowicie gładka, oczyszczona oraz ujednolicisz jej koloryt. 

Staramy się robić wszystko, by nasze produkty w jak największym procencie były stworzone z ekologicznych, naturalnych materiałów, a także służyły na długie lata, dlatego stosujemy drewno ze zrównoważonych upraw, ekologiczne włosia oraz woreczki z surowej bawełny organicznej. 

Stay natural, be nested. 

Sylwia i Wojtek

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl